Mirosława Tomaszewska – Złota Mira

Certyfikowany bioenergoterapeuta, dyplomowany psychotronik, wykładowca i szkołach psychotronicznych, członek rzeczywisty Wielkopolskiego Stowarzyszenia Terapii Naturalnej, uzyskała dyplom ukończenia dwuletniego kursu refleksologii i akupresury, a także kursu homeopatii, była słuchaczem kursu doskonalenia umysłu przy Instytucie Eksperymentalno-Badawczym, dzięki któremu ma uprawienia do wydawania opinii, ekspertyz i prowadzenia treningów w zakresie technik doskonalenia umysłu.

Złota Mira, jak nazywają ją przyjaciele, jako jedna z nielicznych bioenergoterapeutów obdarzona jest złotą energią, dzięki której seans u niej to przeważnie wielkie przeżycie i dla niej, i dla pacjenta. Pani Mirosława stosuje także akupresurę i z wielkim powodzeniem przeprowadza zabiegi na odległość, obdarzona jest również darem jasnowidzenia. Najlepsze wyniki, potwierdzone badaniami, uzyskuje w przypadkach dolegliwości wynikających z zaburzeń układu hormonalnego i nerwowego, migren, bólu głowy, arytmii serca, schorzeń żołądka, trzustki, wątroby, pęcherza, chorób kobiecych i bezpłodności.

Złota energia i złote serce wyróżniają Mirosławę Tomaszewską z całej plejady bioenergoterapeutów. Właśnie serce otwarte na potrzeby innych dodaje jej sił i zapału przy budowie Ośrodka Maryjnego w Studziankach koło Tomaszowa Mazowieckiego. Tu w otoczeniu przyrody pod kierunkiem pani Miry już dziś znajdują pomoc i duchową, i fizyczną potrzebujący. W Studziankach narodziła się też inicjatywa – Ruch Pomocy Matce Ziemi i Przyrodzie. Polega on na zbiorowym przekazie uzdrawiającej energii Ziemi i Przyrodzie. W każdy piątek o godz. 22 bioenergoterapeuci, którzy widzą chory organizm Matki Ziemi, łączą się przekazując jej energię. Do ruchu przyłączają się ludzie różnych wyznań i narodowości z kraju i zza granicy. Są już sygnały z Niemiec, Holandii, Afryki Północnej.