Uzdrawianie duszy i ciała

Mirosława Tomaszewska – jest bioenergoterapeutką z certyfikatem, absolwentką Studium Psychotronicznego, uzyskała dyplom ukończeniu dwuletniego Kursu Refreksologii oraz akupresury i kursu homeopatii. Uczestniczyła w kursie technik doskonalenia umysłu przy Instytucie Eksperymentalno-badawczym, gdzie uzyskała uprawnienia do wykonywania ekspertyz, wydawania opinii i prowadzenia treningów w zakresie Technik Doskonalenia Umysłu.

To jednak są jedynie świadectwa potwierdzające jej umiejętności, niezbędne do legalnego wykonywania zawodu. Najważniejszy jest fakt, że oprócz oficjalnego przygotowania do wykonywania zawodu bioterapeuty, pani Mirka jest osobą, która potrafi i chce pomóc. A to w przypadku mnożącej się zaskakująco szybko bioterapeutów-szarlatanów jest wyjątkową rzadkością. Niektórzy z nich działają według ściśle określonych, rzec by można, książkowych zasad. Natomiast terapia stosowana przez panią Mirkę jest indywidualnie przez nią wypracowaną metodą. Posiada tak bardzo silne zdolności bioenergoterapeutyczne, że swobodnie może wykonywać zabiegi na odległość. bioterapia jest wyrównaniem stanu biopola przez odpowiednie kierowane i stosowane biopola bioterapeutycznego, ale pani Mirka w stosowaniu terapii nie poprzestaje na uzdrawianiu ciała, zajmuje się również dusza pacjenta. Pomaga pozbyć się wielu stresów, problemów życiowych. Dlatego osoby korzystające z jej pomocy uzyskują ją nie tylko na poziomie ciała fizycznego. Rozwój duchowy ma dla niej wyjątkowe znaczenie. Świadczyć może o tym to, że w najbliższym czasie zamierza uruchomić działalność Ośrodka Maryjnego, który powstanie w Studziankach. Z pobytu w nim będą mogły korzystać osoby potrzebujące pomocy bioterapeutycznej, tak fizycznej jak i duchowej. Z racji, że ośrodek położony jest w malowniczej okolicy, stanowić będzie nie lada atrakcję dla wszystkich, którzy odpoczywają i regenerują siły na łonie przyrody.

Obecnie Mirosława Tomaszewska pomaga ludziom w Łodzi, przyjmując w gabinecie przy ul. Rydza-Śmigłego 31, gdzie wykonuje zabiegi bioterapeutyczne, oczyszcza biopole, stosuje również akupresurę.

Ewa Mikołajczyk